Центр естетичної медицини "Грація", м.Чернівці

Подологія

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
10:00 - 20:00
Закрито

Подологія - це спеціалізація, яка знаходиться між косметологією та медициною. Майстер повинен не тільки наводити красу клієнту, а й лікувати проблему. У подолога має бути медична освіта, адже він і діагностує захворювання, і призначає терапію, і дає рекомендації по догляду за стопами. 

Подологія у Чернівцях
Подологія у Чернівцях

У центрі естетичної медицини "Грація" успішно лікують патологічні зміни стоп навіть в запущених стадіях - безболісно і максимально ефективно. Після кожної процедури подолог призначає домашній догляд, що сприяє більш швидкому відновленню проблемних ділянок.

Захворювання стоп здебільшого дуже швидко розвиваються. Особливо небезпечним вважають грибок, який за декілька тижнів з красивих та доглянутих ніжок може зробити справжній жах.

Відвідати подолога варто за будь-яких патологічних змін:

  • вростання або деформації нігтьової пластини;
  • гіпергідрозу (підвищеної пітливості);
  • мозолів і натоптишів;
  • мозолів між пальцями;
  • грибкових уражень нігтів і шкіри стоп;
  • діабетичної стопи;
  • інших патологіях.
Подологія Чернівці
Подологія Чернівці

Відвідування подолога обов'язково і при будь-яких анатомо-функціональних змінах ніг, що пов'язані з травмами, гострими або хронічними захворюваннями, надмірною вагою. До таких належить синдром діабетичної стопи на початковій стадії, викривлення пальців, потовщення шкіри на п'ятах і подушечках пальців та інші проблеми, через які стопи доводиться ховати в закритому взутті. Візит до подолога буде незайвим і для профілактики цих захворювань.

Тож не відкладайте власну красу та здоров'я "на потім" - звертайтесь в центр естетичної медицини "Грація".

Наше відео
Ще відео