Центр естетичної медицини "Грація", м.Чернівці

Ін'єкційна косметологія

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
10:00 - 20:00
Зараз відкрито

Ін'єкційна косметологія - це можливість омолодити своє обличчя без втручання пластичного хірурга! За допомогою цієї процедури, як і при апаратній косметології, можна позбутися від зморшок, відновити контур обличчя, нормалізувати кровообіг, поліпшити обмін речовин і структуру шкіри. Найбільш поширені дефекти шкіри виправляються саме за допомогою ін'єкційної косметології!

Безпосередня доставка лікарських і косметичних речовин в тканини за допомогою нанесення їх на шкіру практично неможлива. Тому цілеспрямоване і точне введення лікарського засобу можливе тільки за допомогою ін'єкції.

Ін'єкційна косметологія в центрі естетичної медицини "Грація" Ін'єкційна косметологія в центрі естетичної медицини "Грація" Ін'єкційна косметологія в центрі естетичної медицини "Грація"

Суть ін'єкційних методів полягає не тільки в тому, що препарат вводиться на певну глибину шкіри, але і в тому, що контрольоване нанесення мікротравм покращує кровотік. Так як дрібні судини починають розширюватися, біологічно активні компоненти починають проникати активніше. А це, в свою чергу, стимулює вироблення еластину.

Центр естетичної медицини "Грація" у Чернівцях має найдосконаліше обладнання, найдосвідченіших лікарів-косметологів, сучасні препарати, за допомогою яких ви зможете знайти молодість!

Звертайтеся!

Наше відео
Ще відео