Центр естетичної медицини "Грація", м.Чернівці

«Грація» - Ваша естетика та злагода з собою

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
10:00 - 20:00
Закрито

Центр естетичної медицини «Грація» - це краса і гармонія. Це світ якісної косметології, високого сервісу та комфорту.

Спеціалісти, які працюють у клініці «Грація», мають високу кваліфікацію та багаторічний досвід, а тому відвідувачі завжди задоволені високою якістю послуг. Лікарі «Грації» періодично проходять стажування у колег за кордоном.

Центр естетичної медицини «Грація – це сучасні розробки, нові тенденції у світі естетики та краси. Завітавши сюди, ви одразу ж відчуєте особливу ауру доброзичливості.

«Все починається з усмішки, – переконана лікар-косметолог Солійчук Яна, – Позитивні емоції плюс фаховість, плюс сучасні розробки в естетичній медицині та гарний результат обов’язково втішить кожного!» Привітні фахівці допоможуть вам відчути свою унікальність.

Центр естетичної медицини у Чернівцях "Грація"
Центр естетичної медицини у Чернівцях "Грація"

Коротко не можливо перерахувати весь комплекс медичних та косметичних процедур, які охоплює «Грація»: це і ефективні методики омолодження, оздоровлення, збалансоване харчування, і косметологічний догляд, і перманентний макіяж, і корекція фігури, і всі види масажу – від лікувального до релаксуючого, це також усунення проявів целюліту та надлишкових жирових відкладень. Тут вам запропонують все, аби ви відчули весну в душі, а ваші очі засяяли радістю.

У «Грації» переконають вас наважитись на зміни у житті. Тиждень-другий здорового харчування, активний відпочинок, правильний догляд за тілом – і Ви зміните своє сприйняття світу й іншими очима подивитесь навколо. Бути природною, молодою і красивою – це так просто!

А пластична хірургія у клініці "Грація" – це особлива царина. Лікар-пластичний хірург надасть професійну консультацію та допоможе знайти відповіді на питання, які вас цікавлять. Природність та красу ваших губ підкреслять майстер перманентного макіяжу, лікарі-косметологи та пластичний хірург.

У разі необхідності досвідчений психолог проведе з Вами серію бесід, після яких Ви полюбите себе ще більше. А завдяки подологу ваша хода стане легкою та приємною. У «Грації» також до ваших послуг лазерна та елос епіляції. І все це - з максимальним комфортом, у затишній атмосфері.

Центр естетичної медицини "Грація" - це точка відліку нового сприйняття життя. Наважтесь, зробіть перший крок! Тут допоможуть вам стати іншою. Нові думки, новий погляд на життя, нова якість життя!

І завжди – тільки весняні, сонячні, щасливі миті!

Подарувати турботу та красу своїм близьким можна завжди. ⠀

В "Грації" Ви можете придбати подарунковий сертифікат на великий спектр послуг та потішити своїх знайомих, друзів, близьких.. Звертайтеся!

«Грація» - Здоров’я, Краса, Успіх!

Наше відео
Ще відео