Центр естетичної медицини "Грація", м.Чернівці

Апаратна косметологія

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
10:00 - 20:00
Зараз відкрито

Апаратна косметологія в центрі естетичної медицини "Грація" - це омолоджуючі і лікувальні процедури, які здійснюються кваліфікованими спеціалістами за допомогою спеціальної апаратури. По суті, апаратна косметологія - рідна сестра апаратної фізіотерапії, яка використовується в медицині протягом десятиліть. Ця область косметології розвивається дуже динамічно - щорічно з'являються нові технології і апарати, ще більш безпечні та ефективні. 

Більшість методів апаратної косметології використовують можливості лазерів, мікрострумів, ультразвукових і світлових хвиль. Іноді їх вплив доповнюється традиційними косметичними засобами - масками, сироватками, коктейлями з біоактивних речовин.

Апаратна косметологія в центрі естетичної медицини "Грація" Апаратна косметологія в центрі естетичної медицини "Грація"

Головна особливість цього напряму - висока ефективність, яка набагато перевищує результат використання найдорожчих кремів. Крем, сироватка або маска, якими б якісними вони не були, працюють лише на поверхні шкіри, в той час як методи апаратної косметології спрямовані на глибокі шари шкіри і підшкірної клітковини.  

Сучасні методи в більшості своїй безболісні. Лише деякі процедури вимагають місцевого знеболення або нанесення гелю-анестетика. Ефект від апаратних процедур помітний практично відразу, навіть якщо показаний курс з декількох сеансів. Але головна причина зростаючої популярності апаратної косметології - найширший спектр застосування. Здається, немає такої проблеми шкіри або фігури, яку вона не може вирішити. Омолодження, корекція силуету, позбавлення від розтяжок, целюліту або шрамів, вікові проблеми шкіри обличчя - для кожного випадку знайдеться своя процедура.

Щоб відчути всі переваги апаратної косметології на собі звертайтесь в центр естетичної медицини "Грація" у Чернівцях!

Знаходьте нас в соцмережах - Фейсбук, Інстаграм.

Наше відео
Ще відео