Ви хочете бачити біля себе кращих жінок?

Їздити на якісних машинах?

Вести процвітаючи свій бізнес та бути на вершині кар’єрних сходинок?

Бути шановним серед друзів та компаньйонів?

Виділятися власним успіхом?

Ці нескінчені змагання призводять до зношування організму. Тому сучасний чоловік повинен приділяти своєму зовнішньому вигляду достатньо уваги та часу. Навідування косметолога для успішного чоловіка стало такою ж необхідністю як заняття в спортзалі. Солідний чоловік завжди хоче мати здоровий вигляд та привабливу зовнішність. А жінкам завжди приємно знаходитись поруч з таким «меном»!

Косметологія для чоловіків Черінвці

Отже почнемо з самого початку. Коли юний парубок починає перевтілюватися перш ніж стати справжнім чоловіком. На його пружній, здоровій, сяючій шкірі може з’явитися жирний блиск, вугревий висип «акне», які пов’язані з гормональними всплесками, викликаними статевим дозріванням. Цей факт впливає на впевненість та знижує самооцінку юнака. Акне затягується на декілька років та при відсутності лікування може залишити про себе неприємні спогади, такі як рубці постакне та пігментацію. Для вирішення цієї проблеми необхідна консультація дерматолога та ряд лікувальних процедур, таких як чистки, хімічні пілінги (які впливають на роботу сальних залоз), лікувальна анти-акне процедура, карбокситерапія, безін’єкційна ферментотерапія… Та обов’язковий домашній догляд (лікувальні пінки, мило, крема, спонжі в розчинах тощо). Ні в якому разі не можна використовувати спиртові розчини для вирішення проблеми з вуграми та жирним блиском, так як спирт активує роботу сальних залоз та при його надмірному застосуванні відбувається зворотній процес.

Хронічне невисипання, недостатній догляд за шкірою, неправильне харчування, шкідливі звички (паління, алкоголь, кава) згубно впливають на стан Вашої шкіри. Вона стає сірою та втрачає тонус. Чоловіча шкіра більше потребує глибокого очищення, так як грубіша та більше схильна до ороговіння. Тому раз на тиждень необхідно робити скрабування або гоммаж або ексфоліацію або застосовувати крем-пілінг. Та курсом 2 рази на рік проводити пілінги на основі хімічних кислот, які обираються в залежності від проблеми та типу шкіри. А ще для того щоб покращити колір шкіри та її пружність підійде такий метод як мезопорація (проникнення в глибокі шари дерми лікувальних речовин за допомогою ультразвуку), який є абсолютно безболісним.

Але найбільш ефективною методикою вирівнювання тону шкіри, звуження пор, покращення еластичності та зменшення зморшок є плазмаліфтинг (робота з власною плазмою).

Процедури для краси чоловіків у Чернівцях

Багато сучасних чоловіків слідкують за своїм тілом та виснажують себе в тренажерних залах. Але погодьтесь, рельєфність м’язів буде виглядати ще більш привабливо, якщо їх не ховатиме надокучливе волосся. Багато хто соромиться, дехто боїться болю та ніяк не можуть зважитись на саме ту сучасну процедуру, яка позбавить вас даної незручності. Лазерна епіляція проходить достатньо терпимо, без надмірних неприємних відчуттів. Для того щоб почувати себе спокійно та щоб розвіяти всі сумніви, необхідно прийти на консультацію до лікаря.

М’язи у чоловіків більш розвинуті ніж у жінок, тому всі думки, робота одразу на обличчі. Але люди бізнесу в наш час звикли достойно виглядати та бути на висоті у всьому.

Партнерки, яких вони обирають, постійно працюють над собою, щоби бути бездоганними, тому самі частенько задумуються над тим, як зберегти собі молодість. Зазвичай, вільного часу у сучасних чоловіків мало, тому омолоджуючі процедури мають займати мінімум часу – максимум ефекту. В такому разі ми обираємо процедуру ботулінотерапії, аби зняти м’язевий гіпертонус, щоб позбутись глибоких зморшок в ділянці лоба та довкола очей.

А при наявності носо-губної складки можемо застосувати філлер, який її заповнить та вирівняє. Втомлений вираз обличчя, який надають синці та западини під очима можна змінити за рахунок того ж філлера, заповнивши проблемну зону. Ці методи ефективно, швидко та без тривалоїї реабілітації відмінусують багато років.

Що ще на справді турбує чоловіків? Так це те, чого, на жаль, більшості не уникнути — випадіння волосся. Це проблема, яка турбує багатьох чоловіків. Вона може бути пов’язана як з генетикою, так і з певною групою захворювань. Для цього необхідно спершу проконсультуватись з лікарем та провести діагностику для того, щоби визначити причину виникнення такої проблеми. Та, при потребі, підключити суміжних спеціалістів. Лише комплексний підхід може вирішити дану проблему.

Лікар косметолог-дерматолог Яна Солійчук

Все, про що ми говоримо, знаємо не з чуток… В «Грації» ми шануємо всіх чоловіків та надаємо їм можливість виглядати на 100% та насолоджуватися власним успіхом!

Лікар-дерматолог, косметолог Солійчук Яна