Очі – дзеркало душі

     Ні для кого не секрет, що очі – це дзеркало душі. І саме погляд свідчить про те, наскільки років ми себе почуваємо.

Незалежно від статі чи статусу, рано чи пізно проблеми вікових змін погляду починають турбувати кожного з нас. І ніякі косметичні засоби не можуть кардинально вирішити цю проблему. Величезна кількість методик, яка направлена на корекцію вікових змін погляду, на жать, не забезпечують дійсно помітного результату. Приходить час, коли тільки пластична хірургія, за допомогою нескладної операції, може вирішити цю проблему. Ця операція називається блефоропластика. Тільки вона допоможе позбавитеся «мішків» під очима та глибоких зморшок верхніх та нижніх повік.

В Центрі естетичної медицини «Грація» використовуються найсучасніші досягнення в області пластичної хірургії. Використання найсучаснішого лазера та радіохвильового скальпеля останнього покоління допоможе максимально зменшити період післяопераційної реабілітації.

Як знати, що прийшов час робити блефаропластику?

Коли при гарному настрої погляд залишається сумним та втомленим і вам це не подобається, слід звернутися до пластичного хірурга за консультацією.

Які покази до блефаропластики:

·         глибокі зморшки шкіри верхніх та нижніх повік

·         зайві складки шкіри навколо очей

·         виражені «мішки» під очима

·         опущення зовнішнього кута ока

Прийнято вважати, що пластична хірургія – це дорого, складно та небезпечно. Але блефаропластика – це найпростіша та найбезпечніша операція з естетичної хірургії, що швидко та надійно вирішить усі вікові проблеми зони очей.  Блефаропластика відкине роки назад та дозволить  змінити точку відліку вашого віку. Ніщо не заважатиме вашим очам сяяти, розкривати усім оточуючим молодість вашої душі.